У програмі використано методи когнітивно-поведінкової терапії, психоедукація, арт-терапевтичні техніки, тілесно-орієнтовані та релаксаційні вправи, а також групові дискусії й рольові ігри. Комплексний підхід забезпечує вплив на когнітивну, емоційну та поведінкову сферу підлітків і сприяє профілактиці аутоагресивної поведінки.
Мета програми: сприяти профілактиці та корекції аутоагресії і аутоаресивної поведінки шляхом розвитку адаптивних копінг-стратегій, підвищення стресостійкості, формування навичок емоційної саморегуляції та конструктивного подолання стресових і фруструючих ситуацій.
Цільова аудиторія програми: програма орієнтована на підлітків і може застосовуватися як кореційній, так і в профілактичній роботі в освітньому середовищі.






















