Сьогодні відбувся
Кабінет психолога:
«
Плітки. Конфлікти
»
Взяти участь Всі події

Про організацію роботи з обдарованими учнями. Участь в онлайн-олімпіадах.

Географія

Для кого: Дорослі

14.10.2021

50

2

0

Опис документу:

Учні хочуть відчувати себе переможцями, тому із задоволенням приймають участь в різноманітних інтелектуальних конкурсах та інтернет-олімпіадах. Основними завданнями таких заходів є створення умов для рівного доступу до участі у масових інтелектуальних змаганнях всіх здобувачів освіти, упровадження нових форм та методів пошуку обдарованих учнів та створення умов для розвитку їхніх здібностей. Для вчителя-предметника - це чудовий спосіб в цікавій формі перевірити знання учнів, сприяти підвищенню інтересу учнів до поглибленого вивчення навчальних предметів, стимулюванню розвитку відповідних інтелектуальних здібностей.

Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Про організацію роботи з обдарованими учнями. Участь в онлайн-олімпіадах. Криворізька загальноосвітня школа № 65 вчитель географії вищої категорії ...
Слайд № 1

Про організацію роботи з обдарованими учнями. Участь в онлайн-олімпіадах. Криворізька загальноосвітня школа № 65 вчитель географії вищої категорії Линькова Наталія Афанасіївна 2021 р.

Слайд № 2

Слайд № 3

Інструкції та переваги для вчителя та учня
Слайд № 4

Інструкції та переваги для вчителя та учня

Заявка на участь
Слайд № 5

Заявка на участь

Результати учнів
Слайд № 6

Результати учнів

Робота над помилками
Слайд № 7

Робота над помилками

Нагороди для учнів
Слайд № 8

Нагороди для учнів

Нагороди для вчителя
Слайд № 9

Нагороди для вчителя

Вебінари на платформі «ВСЕОСВІТА» для оволодіння питанням участі в інтернет-олімпіадах. - 10.04.2019 р. « Інтернет-олімпіади як інструмент урізнома...
Слайд № 10

Вебінари на платформі «ВСЕОСВІТА» для оволодіння питанням участі в інтернет-олімпіадах. - 10.04.2019 р. « Інтернет-олімпіади як інструмент урізноманітнення освітнього процесу». - 29.09.2019 р. «Інтернет-олімпіада як різновид інтелектуальних змагань учасників освітнього процесу». - АНОНС. 16.03.2021 р. «Онлайн-олімпіада як альтернатива для перевірки отриманих знань».

Слайд № 11

Слайд № 12

Слайд № 13

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.