Ментори проєкту "Дивись у Майбутнє" склали відеопривітання, в якому зазначили, як саме допомагатимуть кожній команді. В рамках "Школи ДуМ" менторами було організовано та проведено 14 презентацій, лекцій, тренінгів. Під час реалізації проєкту "Дивись у Майбутнє" кожна команда тримала зворотний зв'язок із ними.
Вміст матеріалу:
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може
відрізнятися від вигляду завантаженого документа.