Адаптація - важливий етап, який проходить кожен школяр після канікул. Три місяці діти відпочивали та звикали до нового, розслабленого життя після тяжкого навчального року. І, коли вони повертаються на навчання після канікул, знову розпочинається адаптаційний період - тільки вже до шкільного життя, ранішніх підйомів, домашного завдання, уроків, тощо. Це своєрідний стрес для організму та психіки, тому дуже важливо з розумінням ставитись до школярів та допомогти їм комфортно пройти адаптаційний період. Презентація допоможе учителю у цьому. Також особливу увагу потрібно приділити дітям, які вимушено покинули свої домівки через війну. Вони поселилися у різних куточках України та переживають подвійний стрес, можливо у них є більші страхи, ці діти можуть переживати втрату. Усі рекомендації ви зможете прочитати у презентації.




















