"What's this?" - не тільки питання, а й засіб узагальнення/поповнення/активізації лексики з будь-якої теми. Вважаю, що з першокласниками (принаймні НЕспеціалізованих НЕінтелект класів) ефективніше працювати з мінімальною опорою на підручник і по максимуму використовувати кольорові презентації, роздатковий матеріал та ігри.





































