Мета:
формування вмінь учнів планувати представлення презентації та вміння виступати з нею перед аудиторією,
обґрунтовувати доцільність використання презентацій у своїй навчальній діяльності та повсякденному житті,
формування вмінь оцінювати якість презентації та дотримуватися вимог до її оформлення;
сприяти інтелектуальному розвиткові учнів, а саме логічному мисленню, уваги, пам'яті;
розвивати мовленеви навички, критичне мислення;
розвивати навички самостійної роботи та навички використання мобільних пристроїв для навчання.
Тип уроку: урок узагальнення знань та вмінь
Обладнання: комп’ютер з колонками, На уроці використані вправи створені на освітній платформі LEARNINGAPPS
Хід уроку
Організаційний момент
Правила техніки безпеки в комп'ютерному класі.
Підготовка комп'ютерів до роботи.
Налагоджування власних презентацій для демонстрації
Мотивація навчальної діяльності
Сьогодення ставить перед учнем вимоги не тільки отримувати знання на уроці, але вчитись здобувати їх самостійно, а також, використовуючи можливості комп’ютера, — представляти результат своєї роботи у вигляді публікацій, буклетів, інформаційних бюлетенів, презентацій, веб-сайтів. Сьогодні у нас заліковий урок по темі: «Комп’ютерні презентації”. Тому логічно цей залік провести у вигляді захисту творчих робіт – у формі вікторини.
Об’єднуємо учнів у команди.
Узагальнення і систематизація знань
Вікторина 15 запитань, останнє практичне завдання.
Ви самі вирішуєте чи будуть учні робити його командою чи кожен окремо а бали зарахувати команді сумарно. 
Практичне завдання зроблене в окремій презентації.
Кожне питання оцінюється в 5 балів.
Практичне завдання оцінюється в 10 балів.
Підсумок
Підраховуємо результати.
Сьогодні, ми завершили працювати над темою комп’ютерні презентації. Їх широко використовують для того, щоб зробити доповідь цікавою та наглядною. Їх створюють під час вивчення нового матеріалу на уроках, під час демонстрації рефератів, самостійних робіт, для реклами продуктів, для виступів. Тому я впевнена, що ця інформація для вас буде корисною.






