Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Презентація "Спрощення в групах приголосних"

zip

Українська мова

Для кого: 5 Клас

17.01.2023

94

3

0

Вміст матеріалу: показано 7 з 21 сторінок

zip
Спрощення в групах приголосних.zip
4,6 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Презентація (16 слайдів) + конспект

Тема. Спрощення в групах приголосних.

Мета: ознайомити учнів із спрощенням у групах приголосних звуків; вчити розрізняти слова, у яких відбувається спрощення приголосних звуків; удосконалювати вміння правильно записувати слова у фонетичну транскрипцію та визначати кількість складів у словах; обґрунтовувати важливість бережного ставлення до мови; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни.

Презентація розроблена за підручником О. Заболотного. Опрацьовуються впр. 267-273. Може бути використана як самостійна презентація, не прив'язана до підручника.

Якщо бажаєте оформити передплату на весь 2 семестр - 200 грн (презентації + конспекти). Звертайтесь у Вайбер - 0995221239.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.