Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Презентація "Уподібнення приголосних звуків"

zip

Українська мова

Для кого: 5 Клас

12.01.2023

157

1

0

Опис методичного матеріалу:

Презентація (20 слайдів) + конспект

Тема. Уподібнення приголосних звуків.

Мета: ознайомити учнів із правилами вимови приголосних звуків; вчити розрізняти слова, у яких відбувається уподібнення приголосних звуків; удосконалювати вміння правильно записувати слова у фонетичну транскрипцію; обґрунтовувати важливість бережного ставлення до мови; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни.

Презентація розроблена за підручником О. Заболотного. Опрацьовуються впр. 245-249. Може бути використана як самостійна презентація, не прив'язана до підручника.

Якщо бажаєте оформити передплату на весь 2 семестр - 200 грн (презентації + конспекти). Звертайтесь у Вайбер - 0995221239.

Вміст матеріалу: показано 8 з 25 сторінок

zip
Уподібнення приголосних звуків.zip
3,5 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Нещодавно завантажили