Вступ
Людина за своє життя випиває 75 тон води. Вода регулює теплообмін з навколишнім середовищем, забезпечує циркуляцію поживних речовин і кисню, їх засвоєння клітинами організму і вироблення енергії, виводить шлаки з організму. Для виведення з організму зайвого грама солі необхідно випити 100г води.
Ось як описують лікарі зневоднення: втрата 1% води викликає відчуття спраги, 2% - викликає відчуття занепокоєння, втрачається апетит, знижується працездатність.
При витраті води, що складає 10% загальної масив людини порушується зір, слух, спостерігається розлад психіки, при втраті 15-20% відбуваються незворотні процеси в нервовій та серцево-судинній системах.
Отже, ВОДА – основа життя.



