Мета: Вчити з дітьми правила поведінки в природі. Викликати у дітей бажання допомагати оберігати рідну природу, реагувати на поведінку оточуючих щодо природи, розповідати про свої дії по охороні природи. Розвивати навички дбайливого ставлення до природи, як до свого здоров’я. Виховувати бережне та турботливе ставлення до природи рідного краю.































