Навчальний заклад для багатьох є тільки місцем, де можна залишити дитину на час роботи. Такий собі аналог держави-опікуна, колективної чи перекладеної відповідальності. Мета вчителя – вивести уявлення про школу з цього глухого кута, привчити батьків до активності, нових форм співпраці. Робити це треба поступово, крок за кроком готуючи батьків до збільшення рівня відповідальності.


