День Знань –це особливе свято!Це зустріч з друзями і вчителями,радість від спілкування,знайомство з новими навчальними предметами,пізнання невідомого і цікавого.Перший дзвоник-це завжди хвилююча подія,особливо для наймолодших учнів,а також і для випускників,адже для них-це останній рік навчання та останній перший дзвоник у стінах рідного Ліцею.