Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Професійне самовдосконалення педагога: кайдзен підхід
»
Взяти участь Всі події

Презентація "Нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя в контексті Концепції Нової української школи".

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Презентація "Нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя в контексті Концепції Нової української школи" містить грунтовну і конкретну інформацію про нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя НУШ; описує нові соціально-професійні ролі педагога в освітньому процесі, в якому сучасний вчитель – це новатор, тьютор, фасилітатор, коуч, ментор в індивідуальній освітній траєкторії дитини; це вчитель, якому потрібно переосмислити власну позицію в освітньому процесі, оновити професійне мислення, зосередити свою увагу на самоосвіті, систематичному аналізі власної педагогічної діяльності, відстеженні результативності своєї роботи через систему моніторингу.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.