Графіку можна вважати основою всіх образотворчих мистецтв. Уважне спостереження за природою навчає нас іноді ліпше, ніж книжка.Тільки спостереженнями з олівцем у руках можна опанувати художню грамоту.Спостережливість виховується під час малювання невеличких дрібниць, побачених у природі.




















