сформувати в школярів поняття про стрес та його вплив на здоров’я
навчити розпізнавати різницю між позитивними та негативними емоціями, сприяти усвідомленню учнями необхідності стримування негативних емоцій; навчити школярів оцінювати ситуацію ризику, приймати відповідальні рішення, формувати вміння порівнювати і формулювати висновки.
Розвивати логічне мислення на прикладах впливу позитивних та негативних емоцій під час спілкування на здоров’я та спосіб життя людей.
Виховувати силу волі для формування позитивних емоцій та почуттів, подолання негативних емоцій, виховувати позитивне ставлення до здорового способу життя та свідоме ставлення до власних вчинків, свого здоров’я та здоров’я інших людей як найвищої цінності.






























