Метою заняття з елементами тренінгу "Щастя-творити добро" є допомогти учням усвідомити, що добро потрібне кожній людині; вчити нести добро іншим через добрі справи; сприяти вихованню в них активної життєвої позиції, людяності, чесності, милосердя, доброти.
Дане заняття стане у нагоді для використання в роботі соціальними педагогами, практичними психологами, класними керівниками і підходить для будь якої вікової категорії учнів, адже ставить на меті виховання моральних цінностей.























