Міжнародний день рідної мови було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. З 21 лютого 2000 року цей день відзначаємо і ми, українці. Це свято є особливим для усіх нас, адже українська мова є найціннішим багатовіковим надбанням, душею нашого народу та його генетичним кодом. Тож головне завдання кожного українця – любити, берегти і збагачувати материнське слово.












































