Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Освітній бранч – сучасний формат організації роботи з учнями та вчителями. Підготовка та презентація творчих кейсів
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Презентація до Міжнародного дня рідної мови

zip

Виховна робота

Для кого: 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас

29.11.2022

80

0

0

Вміст матеріалу: показано 14 з 63 сторінок

zip
Гра до Міжнародного дня рідної мови.zip
3,1 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Інтелектуально-розважальна командна гра "Диво калинове" не потребує особливої підготовки. Можна проводити в межах одного класу, поділивши учнів на команди, або влаштувати змагання між класами. Гра складається з VIII раундів та буде цікавою для учнів як середньої, так і старшої ланки (завдання розраховані на команди максимум по 10 учасників). У комплекті анімована презентація PoverPoint (58 слайдів) та супровід ведучого (word).

Команди формуються заздалегідь, обираються також їхні капітани, які в проблемні моменти гри приймають рішення за всю команду. За бажання можна дати командам попереднє завдання: придумати назви, скласти девізи, коротке представлення команд перед грою тощо.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.