Презентація для уроку "Контроль говоріння". На слайдах запитання з кожної теми, яка вивчалася протягом І семестру учнями 10 класу. Контроль говоріння проходить в формі співбесіди. Вчитель по черзі ставить учням запитання, та оцінює на основі відповідей.

















