17 вересня-день Рятівника України! Бережи вас Боже,наші дорогі! Дякуємо вам за те,що рятуєте завжди від біди. Якщо сталася біда, телефону 101 ! Рятувати людей- це дуже відповідально! Не кожна людина піде працювати рятівником! Щоб стати рятівником,треба відчувати поклик у серці!











