Мета: сформувати у школярів поняття про будову квітки та різноманітність квіток, біологічне значення її головних частин - маточки і тичинок; розвивати пізнавальний інтерес, логічне мислення; учити порівнювати, аналізувати робити висновки; працювати на уроці творчо, з натхненням; розвивати інтерес до вивчення ботаніки; виховувати бережливе ставлення до флори України, формувати культуру поведінки в природі






















