Презентація "Батьківські збори з майбутніми першокласниками"

Вміст матеріалу:

+Показати ще (8)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Мине небагато часу і сьогоднішній дошкільник стане першокласником, учнем, школярем. Ця подія різко змінить життя дитини. До того ж, як показує досвід, не всім дітям, навіть із високим рівнем інтелектуального розвитку, легко впоратися з навантаженням, яке лягає на їхні плечі з початком навчання, зокрема, додаються проблеми, пов’язані зі зміною режиму, дотриманням шкільних вимог, норм і правил поведінки, які є новими і незвичними, налагодженням взаємин з учителем та однокласниками.

Перший рік навчання в школі – надзвичайно складний для дитини, оскільки їй потрібно адаптуватися до нових умов життя, виду діяльності, обов’язків, статусу, оточення.

Розуміти дітей – означає стати на їхню позицію, шанувати їхні почуття, ставитися до їхніх турбот і справ як до серйозних й рахуватися з ними. До цих турбот і справ слід виявляти не поблажливість, а повагу, зацікавленість, ділове ставлення. Розуміти дітей – означає не підкорити їх нашій владі, а, спираючись на їхнє сьогоднішнє життя, плекати паростки їхнього завтрашнього життя.