Бібліотека

Презентація "Звірі взимку" для уроків курсу "Я досліджую світ"

Опис документу:
Пропоную Вашій увазі презентацію "Звірі взимку" для уроків курсу "Я досліджую світ". Її перегляд сприятиме закріпленню знань про характерні ознаки зими у тваринному світі: як тварини готуються до зими, як вони живлять взимку. Це дозволить формувати у дітей природничу компетентність, розширювати їхній світогляд, виховувати любов до природи.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
ЗВІРІ ВЗИМКУ
Слайд № 1

ЗВІРІ ВЗИМКУ

Узимку на землі, деревах, кущах лежить сніг. Здається, що життя в лісі, на луці зовсім завмерло, але насправді це не так. Під снігом і в товщі сніг...
Слайд № 2

Узимку на землі, деревах, кущах лежить сніг. Здається, що життя в лісі, на луці зовсім завмерло, але насправді це не так. Під снігом і в товщі снігу по численних ходах снують лісові і польові миші, землерийки. Вони бігають не лише під снігом, а й на його поверхні, залишаючи ланцюжки слідів.

Порівняйте сліди миші і білки.
Слайд № 3

Порівняйте сліди миші і білки.

Заєць весь день дрімає у ямці, зробленій у снігу. Незадовго до заходу сонця він виходить на пошуки корму. Обгризає кору, пагони молодих дерев і кущ...
Слайд № 4

Заєць весь день дрімає у ямці, зробленій у снігу. Незадовго до заходу сонця він виходить на пошуки корму. Обгризає кору, пагони молодих дерев і кущів, знаходить копиці сіна, пожухлий бур’ян. Може забігти в сад, щоб поласувати корою фруктових дерев.

Лисиця взимку живе сама. Хутро в неї в цей час густе й пухнасте. Тому вона спить просто на снігу. Лігво лисиці на снігу - це невелика ямка. Коли ро...
Слайд № 5

Лисиця взимку живе сама. Хутро в неї в цей час густе й пухнасте. Тому вона спить просто на снігу. Лігво лисиці на снігу - це невелика ямка. Коли розгуляється негода - снігопад чи сильний мороз, лисиця ховається в нору.

Найчастіше ланцюжки лисячих слідів можна побачити біля стіжків соломи, де зимують миші. Полює лисиця і на зайців та пташок. Не гребує рештками твар...
Слайд № 6

Найчастіше ланцюжки лисячих слідів можна побачити біля стіжків соломи, де зимують миші. Полює лисиця і на зайців та пташок. Не гребує рештками тварин. Буває, що заглядає й до курника.

Ведмідь заліг у барліг до весни. Йому не треба виходити на полювання, бо вистачає власного жиру, який він накопичив восени.
Слайд № 7

Ведмідь заліг у барліг до весни. Йому не треба виходити на полювання, бо вистачає власного жиру, який він накопичив восени.

На кінець зими у ведмедиці народжуються маленькі сліпі ведмежата. Ведмедиця годує їх своїм молоком. А коли пригріє весняне сонце, виведе їх з барлогу.
Слайд № 8

На кінець зими у ведмедиці народжуються маленькі сліпі ведмежата. Ведмедиця годує їх своїм молоком. А коли пригріє весняне сонце, виведе їх з барлогу.

Козулі взимку збираються в табунці. Верховодять у них завжди старі самки, а самці тримаються позаду. Живляться козулі молодими пагонами кущів і дер...
Слайд № 9

Козулі взимку збираються в табунці. Верховодять у них завжди старі самки, а самці тримаються позаду. Живляться козулі молодими пагонами кущів і дерев. Для відпочинку розгрібають копитами сніг і верхній шар землі та лягають на деякій відстані одна від одної. Так краще вберегтися від ворога.

Дикі кабани в пошуках корму рухаються стадами. Вони розгрібають сніг та опале листя, знаходять жолуді, горіхи ліщини, личинки різних комах, гризуть...
Слайд № 10

Дикі кабани в пошуках корму рухаються стадами. Вони розгрібають сніг та опале листя, знаходять жолуді, горіхи ліщини, личинки різних комах, гризуть кору дерев.

Перевір себе 1. Як переживають зиму звірі? 2. Чи доводилося тобі спостерігати за звірами у зимовому лісі, парку? Розкажи про свої спостереження.
Слайд № 11

Перевір себе 1. Як переживають зиму звірі? 2. Чи доводилося тобі спостерігати за звірами у зимовому лісі, парку? Розкажи про свої спостереження.

ДЖЕРЕЛА https://subject.com.ua/textbook/nature/2klas/26.html https://bigpicture.ru/?p=1084875 http://www.bolshoyvopros.ru/questions/739199-kak-zimu...
Слайд № 12

ДЖЕРЕЛА https://subject.com.ua/textbook/nature/2klas/26.html https://bigpicture.ru/?p=1084875 http://www.bolshoyvopros.ru/questions/739199-kak-zimuet-lisa.html https://w-dog.ru/wallpaper/lisa-lisica-zima-sneg/id/256473/ https://www.npp-synevyr.net.ua/page19-16.html https://www.hunting.ru/articles/view/115796/

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.