Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Створюємо квести та вебквести для роботи у класі та дистанційно
»
Взяти участь Всі події

Презентація " Внутрішня будова Землі"

Природознавство

Для кого: 5 Клас

21.06.2020

553

15

0

Опис документу:
Матеріал цієї презентації допоможе здобувачеві освіти сформувати уявлення про внутрішню будову Землі. А педагогу допоможе провести пізнавальний урок. Презентація створена з метою сформувати у здобувача освіти наукові погляди .
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Внутрішня будова Землі Максимів Віта
Слайд № 1

Внутрішня будова Землі Максимів Віта

Три основні частини : Ядро Мантія Земна кора
Слайд № 2

Три основні частини : Ядро Мантія Земна кора

Ядро Ядро займає центральну частину земної кулі. Радіус ядра приблизно 3 500 км. Вчені припускають, що зовнішня частина ядра перебуває у рідкому ( ...
Слайд № 3

Ядро Ядро займає центральну частину земної кулі. Радіус ядра приблизно 3 500 км. Вчені припускають, що зовнішня частина ядра перебуває у рідкому ( розплавленому )стані. Внутрішня частина перебуває у твердому. Температура ядра приблизно становить +5 000 °С. На відстані від ядра до поверхні Землі температура та тиск знижуються.

Мантія Товщина мантії приблизно 2 900 км. Вчені вважають, що чим ближче до центра Землі, тим температура та тиск мантії збільшується. Температура п...
Слайд № 4

Мантія Товщина мантії приблизно 2 900 км. Вчені вважають, що чим ближче до центра Землі, тим температура та тиск мантії збільшується. Температура приблизно досягає рівня + 2 500°С. Вчені припускають, що мантія складається з двох частин. Одна розплавлена, а інша тверда.

Земна кора Це верхній твердий шар Землі. Порівняно з іншими частина, кора дуже тонка. Її товщина приблизно 10-70 км. Це та земна твердь, по якій ми...
Слайд № 5

Земна кора Це верхній твердий шар Землі. Порівняно з іншими частина, кора дуже тонка. Її товщина приблизно 10-70 км. Це та земна твердь, по якій ми ходимо, по ній течуть річки, на ній збудовані міста. Земна кора утворена різними речовинами. Багато з них людина використовує як паливо, у будівництві, виготовлення металів. Зазирнути в глиб кори можливо. Це можна здійснити за допомогою шахт та свердловин.

Важливо!!! Модель внутрішньої будови Землі базується на припущеннях вчених. Бо зазирнути в глиб Землі не можливо. На даний час це найбільш вірогідн...
Слайд № 6

Важливо!!! Модель внутрішньої будови Землі базується на припущеннях вчених. Бо зазирнути в глиб Землі не можливо. На даний час це найбільш вірогідне припущення. Бо як відомо люди в давнину вважали, що Земля у формі диску.

Внутрішня будова кори
Слайд № 7

Внутрішня будова кори

Виверження лави з кратера вулкана. Рідка частина, що входить до складу Землі.
Слайд № 8

Виверження лави з кратера вулкана. Рідка частина, що входить до складу Землі.

Сучасні припущення.
Слайд № 9

Сучасні припущення.

Розміщення ядра
Слайд № 10

Розміщення ядра

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.