• Всеосвіта
  • Бібліотека
  • Англійська мова
  • Презентація - словник з англійської мови для практикування звороту 'Can you...?" та різних видів діяльності. Англійська мова для 2 класу за підручником О. Карп’юк "English with smiling Sam".

Презентація - словник з англійської мови для практикування звороту 'Can you...?" та різних видів діяльності. Англійська мова для 2 класу за підручником О. Карп’юк "English with smiling Sam".

Опис документу:
Презентація - словник з англійської мови для практикування звороту 'Can you...?" та різних видів діяльності. Англійська мова для 2 класу за підручником О. Карп’юк "English with smiling Sam". Презентація виконана конкретно до впр. 2 стор. 7 але може використовуватись як додатковий матеріал на уроці. Це презентація з малюнками для кращого повторення та за необхідністю запам’ятовування учнями лексики вправи. В презентації також міститься невеликий тематичний віршик та додано відеофайл з пісенькою.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Jump Fly
Слайд № 1

Jump Fly

Swim Run
Слайд № 2

Swim Run

Ski Play football
Слайд № 3

Ski Play football

Fish Ride a bike
Слайд № 4

Fish Ride a bike

Get up at 7 o’clock Play computer games
Слайд № 5

Get up at 7 o’clock Play computer games

Can you…? – А чи можеш ти…? Yes, I can. No, I can’t.
Слайд № 6

Can you…? – А чи можеш ти…? Yes, I can. No, I can’t.

Слайд № 7

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!