Презентація "Синдром гвперактивності у дитини"

Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо.

This page was created by the website user. If its content violates your copyright, you can submit a takedown request to our support team, and we will respond promptly.

Поскаржитися / Report
Опис документу:
Дитині вкрай важко всидіти на місці. Вона весь час кудись біжить, не може довго займатися однією справою і постійно знаходиться в русі. Також, такі діти багато говорять і їм важко грати в спокійні ігри.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

Слайд № 2

В перекладі з латинської мови “активний” - означає діяльний, дієвий, а грецьке слово “гіпер” вказує на перевищення норми.
Слайд № 3

В перекладі з латинської мови “активний” - означає діяльний, дієвий, а грецьке слово “гіпер” вказує на перевищення норми.

Слайд № 4

1.Важкі патологічні пологи. 2. Кесерів розтин. 3. Недоношені діти. 4. Завищені вимоги батьків. 5. Психічна травма ( сварки або розлучення батьків).
Слайд № 5

1.Важкі патологічні пологи. 2. Кесерів розтин. 3. Недоношені діти. 4. Завищені вимоги батьків. 5. Психічна травма ( сварки або розлучення батьків).

1. Почніть із себе: не підвищуйте голосу, не сваріть дитину, не сюсюкайте і не потурайте їй. 2. Хваліть, заохочуйте,радійте успіхам. 3. Емоційний і...
Слайд № 6

1. Почніть із себе: не підвищуйте голосу, не сваріть дитину, не сюсюкайте і не потурайте їй. 2. Хваліть, заохочуйте,радійте успіхам. 3. Емоційний і фізичний контакт. 4. Розпорядок дня. 5. Доручення і обов’язки. 6. Контроль над собою. 7. Уникайте емоційної перевтоми. 8. Фізична активність.

Загальна рухова активність з роками зменшується, а у деяких дітей зникає зовсім. Важливо, щоб дитина до цього часу не набула негативізму і комплекс...
Слайд № 7

Загальна рухова активність з роками зменшується, а у деяких дітей зникає зовсім. Важливо, щоб дитина до цього часу не набула негативізму і комплексів, які зіпсують їй життя у підлітковому віці. Любіть дитину, допомагайте їй стати успішною. Все у ваших руках.

Слайд № 8

Слайд № 9

Слайд № 10

Слайд № 11

Слайд № 12

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.