Презентація. Розділ 2. СЕРЕД ЛЮДЕЙ Урок 13. Права дитини

Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо.

This page was created by the website user. If its content violates your copyright, you can submit a takedown request to our support team, and we will respond promptly.

Поскаржитися / Report
Опис документу:
Розділ 2. СЕРЕД ЛЮДЕЙ Урок 13. Права дитини Мета: розширити знання учнів про основні права дитини, визначені Конвенцією про права дитини; вчити виконувати свої обов’язки в школі; виховувати відповідальність, дисциплінованість.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Права дитини
Слайд № 1

Права дитини

— Які права дитини ви знаєте? — Чи є у дітей обов’язки?
Слайд № 2

— Які права дитини ви знаєте? — Чи є у дітей обов’язки?

Слайд № 3

Слайд № 4

Слайд № 5

Право на ім’я і громадянство
Слайд № 6

Право на ім’я і громадянство

Назвіть своє повне ім’я і те, як ви любите, щоб вас називали.
Слайд № 7

Назвіть своє повне ім’я і те, як ви любите, щоб вас називали.

Громадянами якої країни ви є? Які імена найпоширеніші в Україні? Які ви знаєте іноземні імена? Чому не можна вигадувати образливі прізвиська іншим ...
Слайд № 8

Громадянами якої країни ви є? Які імена найпоширеніші в Україні? Які ви знаєте іноземні імена? Чому не можна вигадувати образливі прізвиська іншим дітям?

Образливі прізвиська порушують права дитини!
Слайд № 9

Образливі прізвиська порушують права дитини!

Учитися — не тільки ваше право, а й обов’язок!
Слайд № 10

Учитися — не тільки ваше право, а й обов’язок!

Право на захист і медичну допомогу
Слайд № 11

Право на захист і медичну допомогу

Тестування 1) Які ти маєш права? На рівність з іншими; на відпочинок і дозвілля; на висловлення своєї думки; на повноцінне харчування; на любов і п...
Слайд № 12

Тестування 1) Які ти маєш права? На рівність з іншими; на відпочинок і дозвілля; на висловлення своєї думки; на повноцінне харчування; на любов і піклування; на медичне обслуговування; на навчання; на лінь.

Тестування 2) Які обов’язки учня ти виконуєш? Сумлінно вчитися; поважати дорослих; порушувати дисципліну; бути охайним; дотримуватися правил шкільн...
Слайд № 13

Тестування 2) Які обов’язки учня ти виконуєш? Сумлінно вчитися; поважати дорослих; порушувати дисципліну; бути охайним; дотримуватися правил шкільної поведінки.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.