Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
PRO-акаунт на «Всеосвіті» як інструмент саморозвитку та професійної самореалізації
»
Взяти участь Всі події

Презентація "Організація фізичного виховання в літніх таборах відпочинку дітей"

Фізичне виховання та спорт

Для кого: Дорослі

13.06.2021

255

11

0

Опис документу:
Організація фізичного виховання в літніх таборах відпочинку дітей 2. Фізичне виховання в оздоровчих таборах має свої особливості. Вони пов’язані з контингентом дітей, різних за віком, станом їх здоров’я, рівнем фізичного розвитку. У таборах є великі можливості для оздоровлення організму шляхом використання усіх природних факторів, а також через заняття ранковою гігієнічною гімнастикою на свіжому повітрі.
Оберіть документ з архіву для перегляду:
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Організація фізичного виховання в літніх таборах відпочинку дітей

2. Фізичне виховання в оздоровчих таборах має свої особливості. Вони пов’язані з контингентом дітей, різних за віком, станом їх здоров’я, рівнем фізичного розвитку. У таборах є великі можливості для оздоровлення організму шляхом використання усіх природних факторів, а також через заняття ранковою гігієнічною гімнастикою на свіжому повітрі. Уся робота з фізичного виховання повинна бути спрямована на те, щоб діти повернулись додому бадьорі, загартовані та сильні.

3. Існують деякі Форми фізичного виховання в таборах:

- Оздоровчі заходи (ранкова гімнастика, загартовування сонцем, повітрям, водою, прогулянки, плавання).

- Фізкультурна робота (екскурсії, туристичні походи, рухливі ігри, естафети, вечори, вікторини, КВК).

- Спортивна робота (“Веселі старти”, “Козацькі ігри та забави”, турніри, змагання з різних видів спорту, спортивні ігри, товариські між табірні зустрічі зі спортивних ігор)

- Навчально-тренувальна робота (заняття у спортивних секціях)

4. Для чіткого керівництва фізичним вихованням потрібно скласти перелік основних заходів. Він погоджується з начальником табору та обговорюється і затверджується на педагогічній раді.

5. Ось я трішки розповім про Орієнтовний план основних заходів:

І. Організаційна робота

1. Розробка плану та заходів

2. Підбір інвентарю, методичних розробок

3. Організація усього

ІІ. Оздоровча робота

1. Це уся та робота, яка направлена на оздоровлення дітей.

2. Гімнастика

2. Оздоровчі заходи

3. Загартування

ІІІ. Спортивно-масова робота

1. Це звісно ж Змагання

2. Спортивні ігри

3. Вікторини

4. Міжтаборні змагання

5. Естафети

IV. Навчально-тренувальна робота.

1. Звісно, окрім оздоровлення та веселого проведення часу, у таборах ще навчають новому та тренують взагалі дутей, розвивають їх як фізичні, так і морально-вольові якості

2. Тренування з різних видів спорту

3. Навчання дітей (плаванню, якимись рухам)

V. Агітаційно-пропагандистська робота

1. Звісно, у таборах пропагандують лише позитивне

2. Здоровий спосіб життя, правильне харчування, загартування

VI. Господарська робота

6. Також я знайшла в інтернету «Орієнтовний календарний план фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходів», прошу його трішки переглянути. Як ми бачимо, на всіх заходах відповідальність лежить на вожатих. Тому на літній практиці уся ця інформація нам знадобиться та, можливо, у майбутньому також. І ми повинні розуміти, що на нас лежить велика відповідальність за дітей, за їх здоров’я та відпочинок.


Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Організація фізичного виховання в літніх таборах відпочинку дітей Шарапова Г. 22 ПН
Слайд № 1

Організація фізичного виховання в літніх таборах відпочинку дітей Шарапова Г. 22 ПН

Слайд № 2

Форми фізичного виховання в таборах: Оздоровчі заходи (ранкова гімнастика, загартовування, прогулянки, плавання) Фізкультурна робота (екскурсії, ту...
Слайд № 3

Форми фізичного виховання в таборах: Оздоровчі заходи (ранкова гімнастика, загартовування, прогулянки, плавання) Фізкультурна робота (екскурсії, туристичні походи, рухливі ігри, естафети, вечори)

Спортивна робота (“Веселі старти”, “Козацькі ігри та забави”, турніри, змагання, ігри,) Навчально-тренувальна робота (заняття у секціях)
Слайд № 4

Спортивна робота (“Веселі старти”, “Козацькі ігри та забави”, турніри, змагання, ігри,) Навчально-тренувальна робота (заняття у секціях)

Орієнтовний план основних заходів: І. Організаційна робота 1. Розробка календарного плану фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів. 2. Проведен...
Слайд № 5

Орієнтовний план основних заходів: І. Організаційна робота 1. Розробка календарного плану фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів. 2. Проведення виборів фізоргів і капітанів загонів. 3. Підбір фізкультурного активу. 4. Проведення занять з вожатими та вихователями з питань фізичного вихо­ван­ня в загоні. 5. Організація набору до секцій (гуртків). ІІ. Оздоровча робота 1. Щоденне проведення ранкової гімнастики. 2. Проведення оздоровчих заходів (прогулянки, сонячні та повітряні ванни, купання). 3. Організація рухливих ігор та естафет.

Орієнтовний план основних заходів: ІІІ. Спортивно-масова робота 1. Проводити загонові і табірні змагання. 2. Провести змагання “Веселі старти”. 3. ...
Слайд № 6

Орієнтовний план основних заходів: ІІІ. Спортивно-масова робота 1. Проводити загонові і табірні змагання. 2. Провести змагання “Веселі старти”. 3. Провести “Козацькі ігри та забави”. 4. Провести змагання з легкої атлетики. 5. Провести змагання зі спортивних ігор. 6. Товариські зустрічі зі спортивних ігор із командами сусідніх таборів. 7. Вікторини, вечори, КВК. IV. Навчально-тренувальна робота. 1. Загонові заняття. 2. Тренування збірних команд табору з різних видів спорту. 3. Навчання дітей плаванню. 4. Заняття з туристично-краєзнавчої роботи.

Орієнтовний план основних заходів: V. Агітаційно-пропагандистська робота 1. Обладнати стенд “Спортивне життя табору”. 2. Проводити нагородження кра...
Слайд № 7

Орієнтовний план основних заходів: V. Агітаційно-пропагандистська робота 1. Обладнати стенд “Спортивне життя табору”. 2. Проводити нагородження кращих спортсменів табору, загону. 3. Організація спортивних радіопередач. VI. Господарська робота 1. Ремонт спортивного і туристичного інвентаря. 2. Придбання необхідного спортивного інвентаря.

Слайд № 8

Дякую за увагу!
Слайд № 9

Дякую за увагу!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.