Сьогодні о 18:00
Кабінет психолога:
«
Здатність до саморегуляції – основа духовного розвитку. Нові інструменти й підходи
»
Взяти участь Всі події

Презентація на тему: "Що таке перспектива та її види"

Образотворче мистецтво

Для кого: 6 Клас, Дорослі

18.08.2021

232

11

0

Опис документу:
Дана презентація допоможе під час засвоєння навчального матеріалу про перспективу на уроках образотворчого мистецтва або спеціального малювання. Дізнаєтесь про те, що таке перспектива, її види, що таке точка зору та інше. Автор: Гончарова О.М.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Зображення на площині. Можливості ліній у ство­ренні ілюзії глибини простору. Вправи на відтворення глибини простору.
Слайд № 1

Зображення на площині. Можливості ліній у ство­ренні ілюзії глибини простору. Вправи на відтворення глибини простору.

Слайд № 2

Перспектива – зображення простору і предметів на площині для створення уявних глибини та об’єму. Складним у перспективному малюванні є те, що на дв...
Слайд № 3

Перспектива – зображення простору і предметів на площині для створення уявних глибини та об’єму. Складним у перспективному малюванні є те, що на двомірній площині (довжина і ширина) потрібно передати тривимірне зображення (ширину, висоту і глибину). Зір людини може чітко бачити лише ті предмети або їх частини, що потрапляють в поле найкращого зору. Це одна з основних особливостей ока людини. Другою є те, що зорове сприйняття величини об'єктів залежить від їх відстані до ока. З однакових за величиною предметів сприймаються більшими ті, що розташовані ближче до ока художника. Третьою особливістю ока є залежність зорового сприйняття об'єкта від точки зору художника. Відносно ока об'єкт може перебувати в різних просторових положеннях (вище, нижче, лі­віше, правіше від точки зору) та сприйматися по-різному.

 Перспектива -  це наука  про закони зображення предметів    на    площині    відповідно до тих уявлюваних скорочень розмірів, абрисів форми та сві...
Слайд № 4

 Перспектива -  це наука  про закони зображення предметів    на    площині    відповідно до тих уявлюваних скорочень розмірів, абрисів форми та світлотіньових відношень, які спостерігаються в натурі. Лінійна перспектива розглядає питання, що пов'язані з величиною та формою предметів, залежно від точки зору. Предмети в міру віддалення від глядача сприймаються та зображуються на малюнку зменшеними.  Повітряна перспектива розглядає вплив повітря на зміну чіткості та кольору предметів зі зміною відстані. Завдяки повітряному середовищу пом'якшується контрастність між освітленими та тіньовими частинами віддалених предметів, а тони кольорів поступово ослаблюються.  Перспективним горизонтом називають умовну безмежну площину, яка проходить горизонтально на рівні очей того, хто малює. Цю площину зображують на малюнку горизонтальною лінією.

  Точка зору - місце знаходження глядача.
Слайд № 5

  Точка зору - місце знаходження глядача.

Слайд № 6

Слайд № 7

Слайд № 8

Слайд № 9

Слайд № 10

Слайд № 11

Слайд № 12

Слайд № 13

Слайд № 14

Слайд № 15

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.