і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
Взяти участь

Презентація на тему: "Допомога тваринам взимку"

Курс:«Створення та ведення власного блогу на платформі Blogger»
Левченко Ірина Михайлівна
36 годин
1800 грн
540 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №GQ713691
За публікацію цієї методичної розробки Склярук Світлана Петрівна отримав(ла) свідоцтво №GQ713691
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Бібліотека
матеріалів
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

Зима — це чудова пора року. Ми любимо її за скрипучий білий сніг, за морозець, що щипає за ніс і щоки, за чудові зимові розваги. Та для тварин зима — це суворе випробування. Сьогоднішні поетичні твори розкажуть про це.

Слайд № 2

Гра «Що як звучить?» Жук літас угорі і дзижчить... (жу-жу). Вуж сховався у порі і шипить... (шу-шу). Шелестить трава... (ша-ша). Пилка дзенькає... (дза дза). Краплі падають... (дзень-дзень). Повний звуків день.

Слайд № 3

Слайд № 4

Слайд № 5

ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ 1. Зимовий вернісаж (виставка дитячих малюнків) 2. Гра «Ти — мені, я — тобі» Учні ставлять одне одному запитання, відповіді до яких підготували вдома.

Слайд № 6

— Зима — це чудова пора року. Ми любимо її за скрипучий білий сніг, за морозець, що щипає за ніс і щоки, за чудові зимові розваги. Та для тварин зима — це суворе випробування. Сьогоднішні поетичні твори розкажуть про це.

Слайд № 7

Опрацювання вірша Ліни Костенко «Синички на снігу» (с. 79) 1) Гра «Бджілки». Напівголосне читання вірша учнями, кожен — у своєму темні. — Хто потребує на нашу допомогу взимку?

Слайд № 8

Словникова робота. «Довідкове бюро» Намлілись — тут: намучилися, стомилися. Вирій — теплі, південні краї, куди відлітають на зиму перелітні птахи.

Слайд № 9

Бесіда за змістом вірша. — Чому пташкам важко взимку? — ВІД чого вони потерпають? (Найбільше від голоду) — У яких рядках сказано про життя синичок під час суворої зими? — У яких — про стійкість цих мужніх пташок?

Слайд № 10

Слайд № 11

Опрацювання вірша Надії Кир'ян «Зимові слова» (с. 80) Самостійне читання вірша учнями мовчки. — Чому вірш має таку назву?

Слайд № 12

Словникова робота. Груба — піч для опалювання приміщення. Виразне читання вірша «луною» за вчителем. — Назвіть «зимові» слова, що згадано у вірші. — Які ще «зимові» слова ви знаєте?

Слайд № 13

Робота в парах. — Які слова сховались у словах: дороги, відблиск край стомилися цікава господиня

Слайд № 14

Опрацювання вірша Анатолія Качана «Крихта хліба» (с. 80-87) Читання вірша вчителем. — Яким пташкам поет присвячує свій вірш?

Слайд № 15

Словникова робота. «Довідкове бюро» Лісосмуга — смуга лісових насаджень. Ожеледь — тонкий шар льоду на землі, деревах. — Доберіть синоніми до слова завірюха. (Заметіль, віхола, хурделиця, хуртовина)

Слайд № 16

Гра «Рибки». Читання учнями тексту мовчки, кожен — у своєму темпі, діти можуть ворушити губами.

Слайд № 17

Куди перебралися синиці? Чому? — Як пташки просять про допомогу? — Які почуття передає поет? — Прочитайте рядки, що найвиразніше передають бідування пташок. — Які слова слід вимовити з більшою силою голосу? — Яку важливу думку висловлює поет в останній строфі вірша?

Слайд № 18

Продовжте речення: Вчасна допомога особливо цінна тому, що... — На який з прочитаних раніше творів схожий цей вірш за головною думкою?

Слайд № 19

Гра «Диктор телебачення». Читати вірш, періодично відриваючи погляд, щоб поглянути на глядачів.

Слайд № 20

— Що нового дізналися на сьогоднішньому уроці? — Що вдалося вам найкраще? — Що викликало труднощі?

Слайд № 21

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ Підготувати розповідь «Як я допомагаю пташкам узимку».

Слайд № 22

Слайд № 23

Интернет – ресурсы http://cdn.garcya.us/wp-content/uploads/2010/12/Christmas_Wallpaper-62.jpg новогодние обои (основа для создания фона) http://pic4you.ru/allimage/y2011/10-15/12216/1292760.png рамка из снежинок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Презентація створена для учнів 2 класу на тему: "Природознавство . Допомога тваринам взимку".
 • Додано
  27.02.2018
 • Розділ
  Правознавство
 • Клас
  2 Клас
 • Тип
  Презентація
 • Переглядів
  203
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  2
 • Номер матеріала
  GQ713691
 • Вподобань
  0
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Осінь – 2018»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти