і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
Взяти участь

Презентація до уроку "Пунктуаційний практикум"

Курс:«Активізація творчого потенціалу вчителів шляхом використання ігрових форм організації учнів на уроці»
Черниш Олена Степанівна
36 годин
1800 грн
540 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №FQ303370
За публікацію цієї методичної розробки Уколова Ніна Олександрівна отримав(ла) свідоцтво №FQ303370
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

7 КРОКІВ ДО УСПІХУ ПУНКТУАЦІЙНИЙ ПРАКТИКУМ

Слайд № 2

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ знати теоретичні відомості  про звертання, вставні слова, однорідні члени; уміти знаходити їх у реченні; уміти виділяти їх у реченнях інтонацією і розділовими знаками; уміти складати речення із вставними словами, звертаннями та використовувати їх в усному та писемному мовленні.

Слайд № 3

ДЕВІЗ Працюємо дружно, плідно, сумлінно, Щоб знати тему на відмінно!

Слайд № 4

Картка самооцінки   Теорія   Вибіркове письмо   Редагування   Графічний диктант   Практикум   Творча робота   Тести   УСЬОГО  

Слайд № 5

1. ТЕОРІЯ Звертання завжди стоїть на початку речення. Однорідними членами може бути будь-який член речення. За будовою вставні слова поділяються на поширені та непоширені. Після узагальнюючого слова перед однорідними членами ставиться двокрапка. Звертання на письмі можуть виділятися знаком оклику. Слова «може», «здається» завжди вставні. - + - + + -

Слайд № 6

МОЗКОВИЙ ШТУРМ Діти не повинні відповідати образою на образу. Школярі дотримуються правил дорожнього руху. Люди оберігають навколишнє середовище. Учні старанно готуються до уроків. Кияни побували на виставці К. Білокур.

Слайд № 7

2. ВИБІРКОВЕ ПИСЬМО Мамо, здається, погода обіцяє бути теплою. Усі навчальні предмети, шановні ліцеїсти, без сумніву, дуже важливі. На диво, я швидко виконав, люба бабуню, усі уроки. Володю, ти, як завжди, запізнився. Отже, ми, діти, повинні вчити усі уроки. Посміхайтеся, будь ласка, друзі! І варіант – вставні слова ІІ варіант - звертання

Слайд № 8

3. РЕДАГУВАННЯ Здається, лебеді щось, напевно, збирають з рідної землі. Пісня,  падай у серце, як зерно в ріллю. Мій друг, ти збираєшся прибирати? Калина, може, прикрасити будь-яку садибу.

Слайд № 9

4. ГРАФІЧНИЙ ДИКТАНТ 1. Шаблі й набої кайдани й пістолі хай гинуть у морі. 2. Літа пливуть забирають за собою і добро і лихо. 3. Барвінок та м'ята сниться щоночі шпакові.  4. Раптом налетів вітер наробив лиха в селі.

Слайд № 10

Ангелику мій, охоронцю любий мій! Ти завжди при мені стій. Рано, ввечері, вдень і вночі будь мені до помочі. Зірочкою присвіти, а крильцями захисти... ХВИЛИНКА ДУХОВНОСТІ

Слайд № 11

5. ПРАКТИКУМ Вересень, жовтень, листопад – осінні місяці. У лісі, в полі, біля річки кожен порядкує по-своєму. Мамина пісня, батькова хата, дідусева казка, бабусина вишиванка - усе це наша пам’ять. Наче все покрилось туманом: і ріка, і гори, і сади. На жаль, не здійснились гетьманські надії. Мова - це великий дар природи. Україно, ти для мене диво. Сьогодні, ясна річ, гарний день. Чого, козаче, зажурився? Отже, любі мої, підведемо підсумки.

Слайд № 12

6. ТВОРЧА РОБОТА Сьогодні маю сім уроків. Я готовий до всіх. Буду відповідати на уроці природознавства. Прочитаю напам’ять вірш. На малюванні треба завершити портрет мого вірного Дружка. Урок фізкультури пройде на спортивному майданчику.

Слайд № 13

7. ТЕСТИ 1 - а 4 - а 2 - б 5 - в 3 - б 6 - а

Слайд № 14

Картка самооцінки   Теорія   Вибіркове письмо   Редагування   Графічний диктант   Практикум   Творча робота   Тести   УСЬОГО  

Слайд № 15

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ Повторити § 14-16 , виконати тести 1-4 (с.82), вправу 132 – перебудувати речення; за бажанням - скласти інструкцію «Як поводитися в гостях» із вставними словами та звертаннями.

Слайд № 16

ВИ НАБЛИЖАЄТЕСЯ ДО УСПІХУ КРОК ЗА КРОКОМ

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Урок має мотиваційну спрямованість та високий виховний потенціал.
 • Додано
  24.02.2018
 • Розділ
  Українська мова
 • Клас
  6 Клас
 • Тип
  Презентація
 • Переглядів
  5453
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  1
 • Номер матеріала
  FQ303370
 • Вподобань
  0
Курс:«Основи фінансової грамотності»
Часнікова Олена Володимирівна
72 години
3600 грн
1080 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №FQ303370
За публікацію цієї методичної розробки Уколова Ніна Олександрівна отримав(ла) свідоцтво №FQ303370
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Осінь – 2018»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти