Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Підвищення кваліфікації та атестація педагогічних працівників ЗДО і ЗЗСО за новим профстандартом
»
Взяти участь Всі події

Презентація до уроку образотворчого мистецтва "Мистецька подорож до Європи. «Незвичайні солодощі» 3 клас

Образотворче мистецтво

Для кого: 3 Клас

24.08.2021

82

2

0

Опис документу:
презентація до уроку образотворчого мистецтва "Мистецька подорож до Європи. «Незвичайні солодощі» містить короткий зміст виникнення тістечка та зразки робіт, виконаних дітьми. Пропонується за вибраним майстер-класом зробити смаколик для "Святкового пригощання"
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Мандрівка у світ смаколиків. «Незвичайні солодощі» Скористайся фантазією. Переглянь Презентацією. Зроби з пластиліну свій смаколик.
Слайд № 1

Мандрівка у світ смаколиків. «Незвичайні солодощі» Скористайся фантазією. Переглянь Презентацією. Зроби з пластиліну свій смаколик.

Слайд № 2

Слайд № 3

Історія виникнення тістечка Винахідником цієї страви став кухар Марі-Антуан Карем з Франції, який жив в кінці 18 - початку 19 століття. Він був спр...
Слайд № 4

Історія виникнення тістечка Винахідником цієї страви став кухар Марі-Антуан Карем з Франції, який жив в кінці 18 - початку 19 століття. Він був справжнім кулінарним чаклуном, тому заслужив звання "Кухар королів і король кухарів". Саме він порадував ласунів усього світу цим чудовим тістечком, яке поєднує в собі чудовий смак і швидке приготування.

Передивись, як можна зробити смаколик
Слайд № 5

Передивись, як можна зробити смаколик

А ось таке гарне морозиво
Слайд № 6

А ось таке гарне морозиво

Цей торт можна розрізати
Слайд № 7

Цей торт можна розрізати

Виконай практичну роботу:
Слайд № 8

Виконай практичну роботу:

Використані джерела https://pidruchnyk.com.ua/1514-mystectvo-3-klas-masol-nush.html https://www.pedrada.com.ua/article/2712-nov-tipov-osvtn-program...
Слайд № 9

Використані джерела https://pidruchnyk.com.ua/1514-mystectvo-3-klas-masol-nush.html https://www.pedrada.com.ua/article/2712-nov-tipov-osvtn-programi-dlya-3-4-klasv https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fcreativebaby.ru%2Fsladkiy_stol_poetapnaya_instrukciya%2F&psig=AOvVaw33yCyFlUUVkSA2MgT_ZfF8&ust=1627546157542000&source=images&cd=vfe&ved=0CAwQjhxqFwoTCJjJ84aohfICFQAAAAAdAAAAABAO https://sites.google.com/site/tatlismak/coupons

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.