Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця
Як звірі пристосувалися до життя взимку?
Пригадайте! Як звірі восени готуються до зими? Хто складає в комірчину запаси на зиму? Хто накопичує жирові запаси? Хто змінює забарвлення?
Взимку сплять
Ведуть активний спосіб життя
Харчується зібраними запасами: жолудями, грибами, горіхами У тріскучий мороз білка сидить в дуплі й затуляє вхід до нього своїм пухнастим хвостиком.
Зайчик бігає по лісу у пошуках поживи, обгризає кору молодих дерев, ласує бруньками. Лапки у зайчика, як лижі, не провалюються у сніг, бо хутром опушені. Присів під кущиком – вже не зайчик, а горбочок біліє. Жоден ворог не помітить.
Дикі кабани взимку риють глибокі рови, шукають жолудів. Це їхня улюблена їжа, смачна й поживна.
Вовки на зиму ховаються в найгустіших хащах, у глибоких ярах. Звідти великими зграями виходять на полювання.
Під дуплом старого дерева миша собі ще влітку нірку вирила, наносила тоненьких травинок і сухого моху – зробила тепле кубельце. Спить миша, але треба й погуляти. Вилізла з нари, озирнулася навкруги, бо ворогів у неї багато.
Лисицям теж важко живеться у лісі, коли багато снігу. Вони розривають сніг у пошуках здобичі, миші чують цей хруст і втікають по своїх снігових коридорах.
Лосі цілими табунами блукають у великих лісах, обгризають кору дерев.
Годівниці для тварин
Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»