Урок на тему «Правила поводження хворої людини» спрямований на формування в учнів відповідального ставлення до власного здоров’я та безпеки оточуючих. Під час заняття здобувачі освіти ознайомлюються з основними правилами поведінки під час хвороби: необхідністю залишатися вдома, звертатися до лікаря, дотримуватися режиму лікування, правил особистої та респіраторної гігієни, обмежувати контакти з іншими людьми. На прикладі поширення інфекційних захворювань, зокрема пандемії COVID-19, оголошеної Всесвітня організація охорони здоров’я, учні усвідомлюють важливість відповідальної поведінки для запобігання розповсюдженню хвороб та збереження здоров’я суспільства.



