Мета: поглиблювати знання учнів про здоров’я, інфекційні хвороби; пояснити правила поведінки з інфекційними хворими; формувати в учнів прагнення та вміння запобігати поширеним хворобам; розвивати вміння бути обережними; виховувати бажання зміцнювати та берегти власне здоров’я.












