Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
PRO-акаунт на «Всеосвіті» як інструмент саморозвитку та професійної самореалізації
»
Взяти участь Всі події

Правила внутрішнього розпорядку груп продовженого дня

НУШ

Для кого: Дорослі

24.08.2020

1004

18

0

Опис документу:
Правила внутрішнього розпорядку для ГПД є обов’язковими для виконання всіма педагогічними, технічними та допоміжними працівниками школи, які пов’язані діяльністю з ГПД, а також учнями, які відвідують групу продовженого дня.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

ПОГОДЖУЮ ЗАТВЕРДЖЕНО

Голова ПК Директор закладу

__________ Протокол педради №__ від __.08.2020р.

Правила внутрішнього розпорядку

груп продовженого дня

 1. Правила внутрішнього розпорядку для ГПД є обов’язковими для виконання всіма педагогічними, технічними та допоміжними працівниками школи, які пов’язані діяльністю з ГПД, а також учнями, які відвідують групу продовженого дня.

 2. Встановити такий час початку робочого дня для вчителів та вихователів ГПД: за 15 хвилин до початку роботи ГПД.

 3. Визначити час завершення роботи групи продовженого дня: 18:30.

 4. Загальна тривалість робочого часу ГПД – 6 годин.

 5. Учням, які відвідують ГПД дотримуватись режиму дня ГПД:

  • І зміна – початок занять ГПД о 12:40; завершення – 18:30.

  • ІІ зміна – початок занять о 7:30; завершення – 18:30 (інтеркласи).

 1. Інтеркласи в початковій школі займаються за особливим варіантом режиму дня, що включає в себе єдиний процес навчання і виховання без чіткого ділення шкільного дня на урочні та позаурочні години.

 2. Зобов’язати вчителів та вихователів ГПД дотримуватися режимних моментів ГПД, правил техніки безпеки під час рухливих ігор, прогулянок та переходу учнів з одного шкільного корпусу в інший.

 3. До 01/09.2020 року ознайомити батьків учнів, які відвідують групи, з режимними моментами ГПД та зобовязати неухильно виконувати їх. У разі необхідності (поважні причини) забирати дітей з групи лише за погодженням з вихователями та адміністрацією школи.

 4. Зобов’язати вчителів та вихователів ГПД вести щоденний облік відвідування учнями ГПД, контролювати відвідування учнями шкільних та позашкільних гуртків і секцій у відповідності із довідками та заявами батьків про зайнятість дітей у позаурочній діяльності.

 5. Зобов’язати адміністрацію школи, вчителів, вихователів ГПД та інформувати батьків про стан роботи ГПД, поточні зміни та доповнення до існуючого режиму роботи на інформаційному стенді для батьків.

 6. Адміністрації школи систематично контролювати роботу груп продовженого дня з висвітленням результатів перевірки на нарадах, педрадах тощо.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.