Заняття з екології "Прагнемо жити в чистому місті-зберігаємо-навколишнє середовище" . Заняття містить бесіду-інтер'ю з дітьми, розповідь вихователя про стіття та необхідність його сортувати, віртуальну прогулянку з ігровим завданням по сортуванню сміття














