Постійна зміна та динаміка англійської мови

Опис документу:
Англійська мова, як і інші мови, знаходиться в постійній зміні і динаміці. Лексика як найрухливіший пласт мови, найчуйніше реагує на усі зміни в соціальній, культурній і інших сферах життя колективу, що говорить, адже саме слово є «дзеркалом життя». З іншого боку постійно зростаючий інтерес сучасної лінгвістики до різних аспектів словотворення пояснюється тим, що слово є центральною одиницею мови.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Постійна зміна та динаміка англійської мови

Лексика як найрухливіший пласт мови

Англійська мова, як і інші мови, знаходиться в постійній зміні і динаміці. Лексика як найрухливіший пласт мови, найчуйніше реагує на усі зміни в соціальній, культурній і інших сферах життя колективу, що говорить, адже саме слово є «дзеркалом життя». З іншого боку постійно зростаючий інтерес сучасної лінгвістики до різних аспектів словотворення пояснюється тим, що слово є центральною одиницею мови. Власні властивості слова як лексичної одиниці перехрещуються в нім з властивостями інших елементів мови. Ця взаємодія лежить в основі функціонування мовної системи в цілому. У сучасних дослідженнях семантики зроблених слів все частіше проявляється тенденція вийти за рамки самого слова як одиниці мовної системи, що викликано прагненням зрозуміти, як функціонують похідні слова в мові і на цій основі глибше зрозуміти механізм формування семантики нового слова [12, c. 79].

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Впровадження веб-квестів в освітній процес»
Левченко Ірина Михайлівна
36 годин
590 грн
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації (лист МОН № 4/2181-19 від 30.09.2019 р.).

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись