Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Весняна природотерапія для дітей: цікаві ідеї для проєктної діяльності
»
Взяти участь Всі події

"Портфоліо Ділай Ольги Володимирівни" вчителя початкових класів

Опис методичного матеріалу:

Портфоліо
вчителя початкових класів
ЗОШ I –III ступенів
с.Олієва
Ділай Ольги Володимирівни

“ Якщо хочеш виховати в дітях сміливість розуму, самостійність як особистісну рису, то створи такі умови, щоб спалахи їх думок утворювали царство думки, дай їм можливість відчути себе в ньому володарями. ”

Ш. Амонашвілі

üПершим крокомвпровадження – є «Читання для себе». Вчительможесамостійновизначати час, коли йомукращепроводитицюдіяльність. Важливим є те, щоученьсамостійнообирає книгу чи текст для читання. Для цьогопередбаченостворення у класібібліотечки, зважаючи на інтересидітей.

üВчитель не повинен нав’язувати свою літературу. Учнічитаютьпротягом 20 хвилин, але розпочинатицюдіяльністьпотрібноіз 5–10 хвилин в залежностівідвікудітей, і поступово, збільшувати час для читання. До того ж, щобсприятимотиваціїчитання у класі, можнастворитикуточок «Читацькихдосягнень», щобучні могли спостерігати за власнимичитацькимиуспіхами.

üПісляопрацювання книги або тексту учнімаютьвиконатизавдання для перевіркирозуміннятвору, а головне для усвідомленняпрочитаного. Моїдітизаписуютьосновніподії, героїв … до Щоденникавражень

Вміст матеріалу:

+Показати ще (12)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.