• Всеосвіта
  • Бібліотека
  • Дошкілля
  • План заходів на 2017-2018 роки у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу.

План заходів на 2017-2018 роки у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу.

Опис документу:
Проведення у НВК « ДНЗ – ЗОШ Iст.» інформаційно-просвітницьких, навчально-виховних та інших заходів, присвячених ушануванню пам’яті жертв голодоморів в Україні.Проведення тематичних виставок, вечорів, годин пам’яті, перегляд художніх та документальних фільмів, присвячених ушануванню пам’яті жертв голодоморів в Україні

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

План

заходів на 2017-2018 роки у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу.

з/п

Заходи

Термін виконання

Відповідальні

1.

Участь у жалобних та інших заходах у зв’язку з 85-роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

25 листопада 2017року

24 листопада 2018 року

Адміністрація

2.

Покладання траурних вінків та композицій із житніх і пшеничних колосків до пам’ятних знаків, місць поховань жертв голодомору .

Щорічно, листопад

Адміністрація

класоводи

3.

Приспущення Державного Прапора України з чорними стрічками на будівлі НВК « ДНЗ – ЗОШ Iст.»

Щорічно, листопад

Адміністрація

4.

Участь у Всеукраїнській акції «Засвіти свічку!»

Щорічно, листопад

Класоводи

5.

Проведення у НВК « ДНЗ – ЗОШ Iст.» інформаційно-просвітницьких, навчально-виховних та інших заходів, присвячених ушануванню пам’яті жертв голодоморів в Україні.

Щорічно, листопад

класоводи

6.

Організувати тематичні виставки , фотоматеріалів, творів мистецтв та літератури, присвячених ушануванню пам’яті жертв голодоморів в Україні, оновлення відповідних експозицій у сільському музеї.

Протягом 2017-2018 років

Відповідальний за бібліотеку

7.

Проведення тематичних виставок, вечорів, годин пам’яті, перегляд художніх та документальних фільмів, присвячених ушануванню пам’яті жертв голодоморів в Україні

Листопад 2018 року

класоводи

8.

Висвітлення у засобах масової інформації, на сайті НВК « ДНЗ – ЗОШ Iст.» заходів присвячених ушануванню пам’яті жертв голодоморів в Україні.

Протягом 2017-2018 років

адміністрація

9.

Година-реквієм «Над білим янголом скорботи незгасний духу смолоскип»

Листопад 2018

класоводи

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ХІМІЇ залишилося:
0
3
міс.
2
1
дн.
1
1
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!