Пісня - гра «Сніжки»
1.Білосніжна зима ось прийшла (руки вгору)
Скрізь замети вона намела!(руки вперед)
Приспів:
Ми у сніжки граймо (ліплять сніжки)
Раз, два, три
Весело кидаймо (ліплять і кидають)
Раз, два, три
2.Хоч морозиш нам ніс Дід Мороз (показують ніс)
Зовсім зовсім тебе не боїмось! (роблять полицю, правий лікоть на ліву руку і вказівним пальцем правої руки хитають вправо - вліво)
Приспів:
Ми у сніжки граймо (ліплять сніжки)
1,2,3
Весело кидаймо (ліплять і кидають)
1,2,3.
По закінченні співів беруть під стільцями сніжки та грають ними.











