До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
5
міс.
2
5
дн.
2
3
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Підсумковий урок. З КУРСУ «ПСИХОЛОГІЯ» 11 КЛАС

Опис документу:
Підсумковий урок З КУРСУ «ПСИХОЛОГІЯ» 11 КЛАС Тема: тематична контрольна робота по темі «Психологія пізнання та навчання». Мета: перевірити рівень засвоєних знань по темі. Тестові завдання до теми. Творче завдання.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Підсумковий урок по темі

З КУРСУ «ПСИХОЛОГІЯ»

11 КЛАС

Тема: тематична контрольна робота по темі «Психологія пізнання та навчання».

Мета: перевірити рівень засвоєних знань по темі.

Обладнання: завдання по варіантах.

Хід уроку

1 варіант

  1. Тестові завдання

Оберіть і позначте будь-якою позначкою правильну, на вашу думку, відповідь.

1. Пізнавальними процесами є:

А) пам'ять, увага, характер, уява;

Б) увага, уява, мислення, пам'ять, темперамент;

В) увага, уява, мислення, мовлення, пам'ять.

2. За тривалістю зберігання інформації пам'ять буває:

А) короткочасна, оперативна, рухова;

Б) оперативна, довготривала, короткочасна;

В) довготривала, мимовільна, короткочасна.

3. Індивідуальні якості мислення – це:

А) поняття, порівняння, гнучкість;

Б) судження, висновок, узагальнення;

В) самостійність, критичність, глибина.

4. Здібності – це:

А) індивідуально-психологічні особливості, що відповідають вимогам даної діяльності;

Б) індивідуальні особливості, що допомагають добитися успіху у відповідній діяльності

5. Переключення уваги характеризується:

А) швидкістю переведення фокусу уваги від одного об’єкта до іншого, від однієї діяльності до іншої;

Б) виконанням не однієї, а хоча б двох різних дій одночасно;

В) періодичною, короткочасною, мимовільною зміною напруження уваги до певного об’єкта чи діяльності.

  1. Дайте визначення поняттям

  1. Пам'ять – це ____________________________________________________

  2. Назвіть властивості уваги: ________________________________________

  3. Наочно-образне мислення – це ____________________________________

  4. Назвіть 2-3 прийоми мнемотехніки:________________________________

  1. Творче завдання

Визначте і доведіть, якими психічними пізнавальними процесами та їх характеристиками (види, форми, особливості) наділений головний герой вірша.

Неначе молодість моя,
Моя загублена вернулась,
Коли приїхав в Київ я
І почуття в мені проснулось.

Привіт,мій друже, як давно,
Давно,тебе старий,не бачив
Ти помниш,як пили вино,
Чи за гріхи мене пробачив.


Ти все такий як і колись
Такий привітний і веселий,
Дороги наші розійшлись,
Чи памятаєш ти про мене.

Не зупинити швидкий час,
І ти,і я, вже постаріли
А я люблю як перший раз, подивитись у поперед тема з великої букви і жирнимм
Не можу жити я без віри.

Я все тобі віддам,що є
Від тебе не візьму нічого,
Радіє серденько моє
І вірю в тебе як у Бога.

  1. варіант

    1. Тестові завдання

Оберіть і позначте будь-якою позначкою правильну, на вашу думку, відповідь.

1. З якими и пізнавальними процесами ми з вами знайомились на уроках «Психології»:

а) пам'ять, увага, характер, уява;

Б) увага, уява, мислення, пам'ять, темперамент;

В) увага, уява, мислення, пам'ять, сприймання.

2. За особливостями об’єкта запам’ятовування пам'ять має такі види:

А) довільна, рухова, емоційна;

Б) образна, емоційна, рухова, словесно-логічна;

В) словесно-логічна, мимовільна, емоційна.

3.Види мислення – це:

А) наочно-дійове, абстрагування, індукція;

Б) поняття, синтез, аналіз;

В) предметно-дієве, наочно-образне, абстрактне.

4. Задатки – це:

А) вроджені анатомо-фізіологічні особливості мозку, нервової системи, аналізаторів, які обумовлюють природні індивідуальні відмінності між людьми;

Б) набуті в процесі життя індивідуально-психологічні особливості, що є умовою успішного виконання діяльності.

5. Розподіл уваги характеризується:

А) швидкістю переведення фокусу уваги від одного об’єкта до іншого, від однієї діяльності до іншої;

Б) виконанням не однієї, а хоча б двох різних дій одночасно;

В) періодичною, короткочасною, мимовільною зміною напруження уваги до певного об’єкта чи діяльності.

  1. Дайте визначення поняттям

  1. Мислення – це _________________________________________________________

  2. Назвіть фактори, що впливають на процес запам'ятовування:__________________

  3. Довільна увага – це: ______________________________________________________

  4. Назвіть 2-3 прийоми мнемотехніки: _________________________________________

  1. Творче завдання

Визначте і доведіть, якими психічними пізнавальними процесами та їх характеристиками (види, форми, особливості) наділений головний герой вірша.

Мені  ти  приснилась  давно,  
ввійшла  ти  у  думи  мої.  
Я  море  люблю,  бо  воно  
нагадує  очі  твої.  
Розкрив  я  до  сонця  вікно  
й  дивлюсь  крізь  проміння  рої…  
Я  небо  люблю,  бо  воно  
нагадує  очі  твої.  

І  радісні  квіти  весни,  
коли  у  садах  солов'ї,  
люблю  я  фіалки  —  вони  
нагадують  очі  твої.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Як підготувати успішну особистість: евристичні технології в освітньому процесі»
Ілляхова Марина Володимирівна
36 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.