Пропоную презентацію до першого уроку. Де Ви з дітками привітаєтесь, познайомитесь, створите позитивний настрій. Також пограєте в ігри : "Збери слово", " Збери портфель", " Правильно чи неправильно?", "Долонька дружби". Також ознайомите дітей з поняттям школа. Розглянете питання - Навіщо ходити до школи?Що ми робимо у школі? Також дітки відгадають загадки. В презентації також є фізкультхвилинка та рефлексія.





































