Перша вікова криза

Опис документу:
Перша вікова криза, причини, основні прояви, принципи корекції.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Перша вікова криза, причини, основні прояви, принципи корекції

Оскільки фундамент особистості закладається до шести років, ми зупинимося тільки на I, II і III вікових кризах.На першому році життя діти переживають свою першу вікову кризу, суть якої складає конфлікт: початкова довіра проти початкової недовіри до навколишнього світу. Ця криза пов’язана з тим, задовольняються чи ні основні потреби дитини, як фізіологічні, так і соціальні. Соціальні потреби на цьому етапі проявляються в потребах теплих, лагідних інтонацій з боку дорослих, а також в любові. Розвиток довіри знаменує собою перший рівень психосоціального розвитку. Якщо малюка годують, чуйно реагують на його плач, своєчасно допомагають йому позбутися незручностей, люблять його, ласкаво розмовляють і грають з ним, – він починає розуміти, що світ – це безпечне місце, де можна довіряти тим, хто знаходиться поруч. Якщо ж потреби малюка не задовольняються, особливо потреба в спілкуванні, то у дитини починає формуватися шизоїдний або оральний характер з вираженою негативною складовою. Підростаючи, такі діти відчувають недовіру до навколишнього світу або розвивають таку модель поведінки, щоб вічно чіплятися, триматися за кого-небудь.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!