ПЕРЕКАЗ ІЗ ТВОРЧИМ ЗАВДАННЯМ ХТО ТАКІ СКАУТИ? (8 клас)

Опис документу:
Пропонується текст переказу із творчим завданням на тему "Хто такі скаути?" для 8 клас. Завдання для власного висловлювання: Доповнити текст своїми міркуваннями щодо значення скаутського руху в Україні. Крім того, учні мають використати у доповненні ускладнені речення.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

8 клас

ПЕРЕКАЗ ІЗ ТВОРЧИМ ЗАВДАННЯМ

ХТО ТАКІ СКАУТИ?

Про скаутів у нас ще донедавна згадували переважно як синки-буржуї. У перекладі з англійської мови «скаут» означає «розвідник». Стосовно члена дитячої організації – це відкривач незвіданих висот, слідопит, тобто людина, відкриваюча для себе навколишній світ.

Скаут чесний і правдивий. Його слово рівноцінне урочистій клятві. Якщо начальник дружини скаже скауту: «Я покладаюсь на вашу честь, що ви це зробите», - то скаут зобов’язаний виконати наказ, напружуючи всі свої сили.

Якби скаут осоромив свою честь, збрехавши чи не виконавши наказу, довіреного його честі, в такому разі він повинен повернути свій значок і ніколи більше його не носити.

Скаут допомагає усім, прагнучи щодня робити добрі послуги людям. Скаути, як давні лицарі, по всіх дорогах шукають можливість допомогти людям у біді, захистити слабких і знедолених.

Скаут ніколи не повинен бути снобом (сноб – це той, хто зверхньо ставиться до тих, кого вважає не рівним собі).

Організація скаутів об’єднує дітей, підлітків, молодь віком від 7 до 21 року. Приймають до організації за бажанням. Через місяць після вступу новачок може бути зарахований до скаутів 2-го розряду. Для цього треба вчитися: в'язати чотири найпростіші вузли; користуватися азбукою морзе; розкладати і розпалювати багаття за допомогою не більше двох сірників; визначати частини світу за допомогою компаса, годинника, сонця, природних орієнтирів. Необхідно також мати невелику суму грошей у «банку», але гроші повинні бути зароблені власною працею.

У більшості районів нашої області вже створені і діють ці чудові молодіжні організації, покликані ідейно і фізично гартувати підростаюче покоління (За Інтернет-ресурсами).

ЗАВДАННЯ.

  1. Доповнити текст своїми міркуваннями щодо значення скаутського руху в Україні.

  2. У власному висловлюванні використати ускладнені речення.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»