Плакати можна у будь-якому віці та людям будь-якої статі. У дитинстві ми більш вразливі та розслаблені щодо вимог суспільства. Діти плачуть, бо емоційно переживають образу, тривогу, страх, біль тощо. Деякі дорослі, бачучи таку дитину, можуть розгубитися, розізлитися, бути втомленими й вже себе не контролювати тощо.











