До ЗНО з ХІМІЇ залишилося:
0
6
міс.
0
1
дн.
0
5
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Пам’ятка "Перша допомога при тепловому і сонячному ударі"

Опис документу:
Пам’ятка "Перша допомога при тепловому і сонячному ударі" містить матеріали до занять з предмету "Захист Вітчизни"(дівчата) в іллюстративній формі та коротким поясненням. Може бути вокористаний для уроків з основ здоров" я та в позакласній роботі з біології.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Перша допомога при тепловому (сонячному) ударі

Ознаки: слабкість, сонливість, спрага, нудота, головний біль; можливі почастішання дихання і підвищення температури, втрата свідомості.

Перенеси потерпілого в прохолодне, провітрюване місце (в тінь, до відчиненого вікна).Поклади потерпілого. Розстебни комір, послаб ремінь, зніми взуття. Визнач наявність пульсу на сонних артеріях, самостійного дихання, реакції зіниць на світло.

При відсутності зазначених ознак приступай до серцево-легеневої реанімації.Поклади на голову, шию і пахові області змочені в холодній воді рушники (серветки).При втраті свідомості більш ніж на 3-4 хвилини переверни потерпілого на бік.При судомах утримуй голову і тулуб потерпілого, оберігаючи від травм. При відновленні свідомості напої потерпілого прохолодною мінеральною або звичайною, злегка підсоленою водою. Викликай (самостійно або за допомогою оточуючих) «швидку допомогу».

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Розвиток цифрового інтелекту учителя: путівник по цифрових інструментах в ефективній організації і проведенні освітнього процесу»
Ілляхова Марина Володимирівна
36 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.