Гімнастику роблять, спочатку на одній руці,
потім змінюють на іншу.
Також можна робити двома одночасно.
Вранці сонечко встає
(Стискають долоню в кулачок)
Прокинулось одне
(Роблять кругові рухи кулачком)
І промінчикам час вставати!!!
(Піднімають кулачок вгору)
Будемо їх рахувати!
(Розтискають по одному пальчику, починаючи з мізинчика.)
Один, два, три, чотири, п'ять.
















