Організація секційної роботи в коледжі

Фізична культура

Для кого: Дорослі

17.01.2022

77

2

0

Опис документу:

Спорт надзвичайно потрібен усім. Адже відомо, що найкращий відпочинок - це зміна виду діяльності. Отже, розумову працю потрібно змінювати фізичною. Щодня необхідно займатися на стадіоні або ходити в спортзал. Тоді й настрій хороший, і працездатність підвищується, і здоров’я значно покращується. Саме з метою формування фізично здорової та фізично розвиненої особистості у коледжі організовано роботу спортивних секцій.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Організація секційної роботи в коледжі

Спорт надзвичайно потрібен усім. Адже відомо, що найкращий відпочинок - це зміна виду діяльності. Отже, розумову працю потрібно змінювати фізичною. Щодня необхідно займатися на стадіоні або ходити в спортзал. Тоді й настрій хороший, і працездатність підвищується, і здоров’я значно покращується. Саме з метою формування фізично здорової та фізично розвиненої особистості  у коледжі організовано роботу спортивних секцій. У нашому навчальному закладі з 1975 року працює спортивний клуб «Зміна» під керівництвом голови методичного регіонального об’єднання викладачів фізичного виховання Коцюби М.В., який безпосередньо відповідає за фізкультурно-оздоровчу та спортивно-масову роботу в коледжі, в перше чергу це робота спортивних секцій та участь в різних масових спортивних заходах.

В коледжі працюють слідуючи спортивні секції під керівництвом тренерів-викладачів, які організував керівник фізичного виховання Якименко І.І., а саме:

а) волейбол – тренер-викладач Гричук П.В. – стаж 50 років, голова циклової комісії, «спеціаліст вищої категорії», «викладач-методист», близько 20 років очолював міську федерацію з волейболу, на даний час – віще-президент федерації. Викладач є одним з провідних тренерів не тільки в місті, а й в області. Він постійно у пошуках нових шляхів удосконалення тренерської майстерності, на даний період є членом збірної команди України з волейболу серед ветеранів.

б) шашки, шахи – тренер-викладач Якименко І.І., стаж роботи 45 років, заступник голови циклової комісії, «спеціаліст вищої категорії», «викладач-методист», головний суддя регіональної спартакіади.

в) гирьовий спорт – тренер-викладач Коцюба М.В., стаж роботи 45 років, голова регіонального методичного обєднання керівників та викладачів фізичного виховання, «спеціаліст вищої категорії», голова спортивного клубу «Зміна».

г) настільний теніс – тренер-викладач Стефанюк З.Й., стаж роботи 43 рік, «спеціаліст вищої категорії», очолює міську федерацію з настільного тенісу.

Також працюють секції з легкої атлетики, міні-футболу та загальної фізичної підготовки. Близько 32,0 % студентів, займаються у спортивних секціях та фізкультурно-оздоровчих групах у процентному відношенні відповідно до загального контингента денної форми навчання (Таблиця 1).

Таблиця 1 – Розклад секційних занять Придніпровського державного металургійного коледжу на 2020-2021 навчальний рік


з/п

Назва секції

П.І.П.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Якименко І.І.

шашки, шахи

15.30 – 18.00


15.30 – 18.00


15.30 – 18.00

Гричук П.В.

волейбол


15.30 – 18.00


15.30 – 18.00

15.30 – 18.00

Коцюба М.В.

гирьовий спорт

15.30 – 18.00

15.30 – 18.00


15.30 – 18.00


Стефанюк З.Й.

настільний теніс

15.30 – 18.00


15.30 – 18.00

15.30 – 18.00
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Нещодавно завантажили