Організація роботи Літньої школи "Інтелект"

Опис документу:
Підбірка матеріалів для організації роботи Літньої школи. Оголошення. Літня школа гнучка унікальна освітня система, яка ураховує широкий діапазон індивідуальних потреб, запитів, нахилів і можливостей учнів через розширення змісту, видів, форм навчання. Функціонує та розвивається в особистісно-орієнтованій моделі навчання.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

УВАГА! УВАГА!

Із 22 травня стартує набір до Літньої школи «Інтелект», яка буде проводитись на базі Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів.

Протягом двох тижнів учасники Літньої школи будуть випробовувати свої сили у різних формах роботи: лекціх, індивідуальних заняттях, конференціях, семінарах, вікторинах, змаганнях, олімпіадах, конкурсах, екскурсіях, проектній та практичній роботах , заняттях в лабораторії, майстерні, роботі прес-центру, волонтерстві, пошуковій роботі тощо.

Комплектація груп здійснюється із учнів різних вікових категорій відповідно до їх запитів, побажань, рівня навчальних досягнень. Поспішайте долучитися, адже Літня школа– це унікальна можливість зануритись у неймовірно цікавий світ можливо, визначитися з майбутньою професією. 

Випускники Літньої школи отримають сертифікат.

Всім бажаючим необхідно здати письмову заяву класному керівнику про участь у ЛШ до 25 травня 2018року.

ОРГКОМІТЕТ.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з НІМЕЦЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
1
4
дн.
1
5
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!